Po vzoru Lenina: “Učit se, učit se, učit se!”

Created with Sketch.

Po vzoru Lenina: “Učit se, učit se, učit se!”

 

 “Náj drug anawîg drugå jě anawî náj drug” téže jinak “Наай друг анаўўыг друга- йе анаўўы друг”

To je základní poučení, které si musíte zapamatovat když jste odlišný. V jejich jazyce to znamená “Nepřítel mého přítele je můj nepřítel”. Učí to věrnosti ke všem co jsou odlišní.

 

To si musel Oleg jako první zapamatovat. Musí táhnout za jeden provaz, jinak z toho kouká smrt. Věrnost se odměňuje bohatstvím, vědomostvmi a láskou mistra či mentora nebo jak se to jinak vezme. Ovšem dnes když už uměl skoro všechno musel projít zkouškou. Takzvaně “podívat se do očí smrti” či v jejich řeči “Podzÿwâķ szepko dzja glaśaıy směrthÿ” Musel PŘEMOCT svoje emoce a svůj strach, a poté zabít jednoho ze svých nejmilejších jinak bude on zatracen.

 

Mentormu tehdy řekl “Musíš, jinak tě duše opustí, tehdy co jsi se projevil,už bylo jasné, že tím musíš projít. Jako každej jinej, i já jsem to udělal, a teď jen díky tomu žiji. Pokud to neuděláš duše tě opustí. Máš na to tři dny, pokud to do tý doby neuděláš nic tě nezachrání”.

 

“Proč tomu tak je? Proč prostě ho nemohu nechat být?

 

”Na nás lidské zákony neplatí. Jsme vyšší forma a máme odpovědnost k přírodě, že prolejeme nejbližší krev jinak se proleje krev nejdříve tvoje aak celého lidstva, to je daň za to, že jsi takový.”

 

Tehdy byl vystrašený neb nikdy nikoho nezabil. a teď musí někoho zabít aby nezemřel on. To je zvlštní, že to po něm chtějí. vždyť si vždycky všichni cenili života a nyní musí pro sedm miliard lidí, jeden život obětovat. Říkali vlastně nejbližší člověk. Tedy u něj to budou jeho rodiče neb milenka se sním rozešla, neboť furt někde byl a ona to nevydržela. Odhodlal se. Nechtěl vidět obličej toho koho má zabít své vlastní rodiče. Raději vyslal proti nim mantru, která jim sevře duši. Když už byl připraven upadl do komatu.

 

Když se probral byl v jakési temné místnosti. Kolem něj byli vysocí lidé a všichni nad ním tleskali a pořvávali vítej mezi námi. Poté se optal co se dělo a odpověď byla jednoduchá. Byla to poslední zkouška. Jelikož se odhodlal někoho zabít pro dobro lidstva a sebe prošel do vyší sféry a stal se z něj jiný člověk. Nebo ne člověk. Prostě tvor vyšší inteligence. I když to byla polovičně morální zkouška tak prošel, kóma mělo ho zastavit, neboť to nebylo potřeba, potřebovali vědět jak se s tí popere. Ukázal se, že je dosti schopný a nyní může nastoupit do normálního života, dokud ho nepovolají na sněm nebo na něco jiného. Tím, že popošel na jiný stupeň existence má mnoho možností ale i jednu nevýhodu, musí z čas od času udržovat svoje tělo hlubokými meditacemi.

 

Tehdy byl přijmut a konečně mohl odejít z učení, které ho ale pořádně čeká. neboť i když to byla poslední zkouška, pořád ho bude učit život.