Hate na dnešní svět

Created with Sketch.

Hate na dnešní svět

Co vidíte, když se podíváte z okna. Máte tam silnici. Ta je z bůh ví čeho. Jezdí po ní auta z plastu, poháněná zkapalněnými dinosaury. Vedle toho baráky. Vlastně podobné králíkárnám. Lidi jsou tam namačkaní jako sardinky a musí dodržovat, nějaká pravidla, jelikož by ta semetrika co bydlí v tom bytě s vámi, by zavolal cajty, kvůli nějaké prkotině.

 

A takhle je to kvůli všemu. Všem něco vadí. Každej se stará jenom o sebe a o vzájemný blaho zakopne jen tak v paměti když, si vzpomene na ‚zlatej socík‘ Prej to byly časy. Já jsem je nezažil, ale podle mě by člověk měl žít v přítomnosti a budoucnosti. Stejně, to je na hovno, když každej je jak harpagón a na vše sere. Prostě, člověk spěje k záhubě. Příroda. O tý neslyšel. Společný cíl, to je všem u prdele hlavně když je na koho nadávat.

 

Lidská blbost nezná mezí. Každej proti každýmu, hlavně když mají támhle u Jirky Nováka v kantýně Kýbl guláše za dvacku. Nadává se, že máslo je dražší, že politici jsou vyžraní jak prasata nebo, že támhle zpěvák je gay.

 

Sakra lidi není to jedno? Proč nejdeme v ruku v ruce a nezkusíme něco vybudovat sami. Kecat to jde, ale makat to ne.