Ach ti psychiatři a my

Created with Sketch.

Ach ti psychiatři a my

Už nemohu o tom mlčet! Došlo to na vrchol.

Jak možná všichni víte, mám Aspergerův syndrom. Ano tu „nemoc“, kterou měl údajně i Einstein nebo Newton. Má ji Josef Schovanec a dokonce prý i Eminem (nevím jistě). Je to dar i prokletí, protože se lidé potýkají se silnou diskriminací, když se jen ozvou, viz někteří psychiatři.

Psychiatři mají diplom, a proto si myslí, že mohou upravovat a diktovat pravdu, čímž ji mohou pokřivovat bez ohledu na ostatní. Hodně teď kritizují Gretu Thunberg, švédskou aktivistku s Aspergerovým syndromem. Na rovinu, já jí nemám v oblibě, ale vadí mi, že díky ní a díky tomu, že ji nemohou překousnout, na nás koukají jako na demagogy a „kretény“. Což je i jeden z důvodu, proč začínám mít názor, že je potřeba vyhlásit křížovou výpravu.

Lidé, kteří si myslí, jak jim papír dává právo na pravdu, jsou MIMO! Greta možná trochu nafukuje, ale strašně se to dotýká aspergerů, jelikož na ně koukají jako na kopie Grety. Především se to týká budoucnosti národů – dětí. Osobně nesouhlasím moc ani s jedním blokem, ale ten humbuk aspergerské komunitě hodně škodí, koukají na nás a chovají se způsobem: „Tak co, ty nemocnej kriple?!“

Nikdo nemá právo nikomu ubírat svobodu projevu, vyznání, hlásání a stejně tak i právo na celkovou svobodu. NIKDO nemá právo na potlačování svobody druhého hlavně, když je diskriminace od jemu podobných módním trendem! Kdyby lidé nebyli zahledění do sebe a do svých malých, nanicovatých problémů a místo toho řešili problémy celkové, je vysoce možné, že by jejich problémy z většiny zmizely. Prý potřebujeme pomoc! Ne! Vy potřebujete pomoci! Ničíte, jak nás, tak i sebe a přežít dokážeme jen spolu. V symbióze.

Lehce se dá zničit někoho, kdo je slabý. Ovšem slabí mohou časem zesilnět, nebo dokonce dojít do bodu, kdy se i slabí postaví a prosadí se. Proto říkám: “Jsme společnost civilizovaná, a dokonce prý stagnujeme, neb jsme dosáhli vrcholu! Ovšem máme tolik problémů, že bychom neměli vytvářet nějaké další, neboť nějaký Asperger nemůže za naše problémy. Proto je důležité vše vyřešit rychle a žít s mnou podobnými v oné symbióze.”

TOTO JE MŮJ POSTŘEH Z TOHO, CO SE DĚJE VE SVĚTĚ, HLAVNĚ CO SE U NÁS DĚJE KOLEM ASPERGERSKÉ KOMUNITY A PSYCHIATRŮ.

Classroomtoilet – Mladý muž s Aspergerovým syndromem.